Ağustos 09, 2020, 08:48:05 öö

Haberler:

Mersin Forum sitesi! 2005'ten bu yana 15 yıl!

Ulaşımdan şikayetçiyim

Başlatan cengis, Eylül 16, 2009, 04:11:25 ös

« önceki - sonraki »

ni-en

aynı sorundan bende muzdaripim arkadaşlar. bence hem dolmuşlar pahalı hem de tıklım tıkış gidip geliyoruz. özellikle sabahları yer bulmak imkansız birşey. belediye otobüsleride hem dolmuş ücretine yakın hemde çok az geçiyor. bir an önce çözüm bulunmalı ya da biz elatmalıyız bu meseleye...

darth_vader

bugüne kadar bu konular hep konuşuldu 4.yılımdayım ama değişen bişey yok malesef... :(   durmak yok sıkıntıya devam... :( :(

GalaBarca

Canların ücreti Adana'ya göre ucuz ama tabii Adana'da belkart var. Bugün istasyondan kampüs yaklaşık 40 dakika sürdü.
TÜRKÇE'NİN BİR EKSİĞİ YOK, YA SİZİN?

darth_vader

adanada mavi dolmuşlara hala canmı deniyor vay be güzel adana :D :D

GalaBarca

Yani öyle diyenler var halâ :)

buketmelisa

ahhh bi de bana sorunn
her gün 2 otobüs değiştirip geliyorumm okulaa ::)
buket & mhb

darth_vader

Alıntı yapılan: buketmelisa - Eylül 28, 2009, 08:37:38 ös
ahhh bi de bana sorunn
her gün 2 otobüs değiştirip geliyorumm okulaa ::)

üff seninki daha kötüymüş...

GalaBarca

Valla ben evi önünden direk okula giden otobüs geçiyorsa tutacam :D

mhb

wlaa adananın canları oranın tum otobusculerıne 10 basar.....iğrenc otesı mersın halk otobuslerı..soferlde hepsı cınss wlaaa...
Adana merkez  efendi olsun herkes !!!

buket & mhb       buket & mhb     buket & mhb

GalaBarca

Dün sabah bindik otoobüste koltuklar dolu yolcunun biri ayakta gidiyor, şoför adama durmadan bağırıyor "otur bir yere ceza yicem" diye :D ama bugün ilk defa sevdim otobüsü 45 dakkada geldiği yolu 30 dakkada geldi tabii diğerlerinden önce gitmek için gaza bastı ama olsun :D sayesinde ÜYG'ye yetiştim ;D

börülce

arkadaşlar hepimiz şikayetçiyiz ama düzeltmek adına hiç birşey yapan yok malesef..herkes rektörlüğe şikayet dilekçesi yazsa bi çözüm bulurlar en..geçen senelerde de minibüslerle ilgili sorunlar olmuştu yollar düzeltildi,güvenlik koyuldu vs. çözümü basit yani...

AZİZE

Yollar hala berbat ya. üniversitenin hemde girişine yakın yerler bile berbat.. hep rezillik ya öff

divxman

arkadaşlar yapılması gereken birşeyler varsa, birisi önder olsun. bende burdayım desteğimi veriyorum.

serhat_21

yaf insanların istekleri bitmes ki.yol yaparlar sonra da uçak servisi isterler okula:D idaRe edin işte kırmızı halı mı sersinler yollara.elinizdekiyle yetinin.durum hiç te öyle kötü değil.gidin baska şehirleri baska okulları bi görün